Doteky světla

Život je tajemstvím a jediným smyslem života je prožít ho intenzivně, šťastně a svobodně

Jari

Jmenuji se Jari, narodil jsem se rodičům ve znamení střelce.
Jsem účastníkem tantrické školy J. Hawkena, kurzů tantrické a taoistické masáže.
Absolvoval jsem rekvalifikační školu u společnosti REFIT a následně mnoho dalších doplňkových masérských kurzů.
Jsem zasvěcen učitelkou Sufi, Ma Zahirou, blízkou žačkou Osha
Jsem zasvěcen v Reiki

Už od mládí jsem byl přitahován k masážím. Nesmírně mě naplňuje vzájemná interakce dvou bytostí a z mých rukou jde zvláštní, teplý a silný proud energie. Vím, že jsou všechny lidské bytosti naprosto identické ve své přirozenosti s nekonečným rezervoárem lásky a štěstí, jež je naším nezpochybnitelným právem a darem a na který z důvodů různých těžkostí zapomínáme. Snad proto používám masáže, doteky, vzájemnou vibrující energii na probuzení této ztracené přirozenosti a k nastolení harmonie s životem, bytím. Někdo to může nazývat Bohem, Nirvánou, věčností nebo rájem. Nezáleží jaké to má jméno a co to vlastně je, záleží na našem hlubokém a bezprostředním prožitku. Masáže jsou pro mě doprovodným, propůjčeným nástrojem, protože používám ztišení, vcítění, meditace, hlubokého soustředění a své intuice, abych splynul s přijímajícím v extatické jednotě.

Mou vášní je psaní, psaní o sobě, o svých pocitech, změnách a událostech. Je to určitá forma osobního deníku a zpovědi. Tyto články jsou publikovány na www.prazdnota.cz

Protože nejsou masáže mým povoláním, více posláním a potěšením, masíruji po domluvě v salonu New Generation, Mariánské náměstí 6, Stará Boleslav ( v zadním traktu za průchodem k pizzerii )

 
Kontakt : ruce.plne.svetla@seznam.cz