Doteky světla

Život je tajemstvím a jediným smyslem života je prožít ho intenzivně, šťastně a svobodně

Tantrická rituální masáž ( vyhrazuji si právo nabídnout jinou masáž )

Tantrická masáž vychází ze starobylých tantrických nauk. Je tancem energie a lásky. Z tantrického pohledu jsou masáže něžné doteky. Masáž by měla být příjemná pro oba. Meditativní tantrická masáž mluví jazykem beze slov, dává zažít bezčasovost a je oslavou něžnosti a smyslného vzrušení. Doteky přesahují fyzické tělo a oslovují též ducha a sexuální spiritualitu. Tantrická masáž je prostředkem k tantrickému orgasmu, tantrická masáž ozdravuje tělo a omlazuje organismus, léčí tělo vlastními zdroji tantrické energie. Hojí duši a vnitřní pocit sebepřijetí.

Mnoho lidí tantru nezná a neví co ho může čekat. Tantrická masáž je masáž pocitová, něžná a velmi pomalá. Rozdíl mezi klasickou masáží a tantrickou je ta, že není aplikován tlak, používají se špičky prstů, plocha dlaní i paví péra a hebká kožešina. Každý kdo začíná s tantrou musí začít s léčením těla, které příliš neznáme. Tělo má své vlastní, specifické chápání a prožívání. Tantra nevynechává jediný kousíček těla a vše je zahrnuto láskou, péčí a uctíváním. Uctíváme v partneru jeho božskost, jedinečnost, originalitu a životnost.

Tantrická masáž se dá samozřejmě provádět hodně intimním způsobem, kdy se dotýkáme celého těla. Ale k tomuto postupu je zapotřebí získat velkou důvěru přijímajícího a tak první tantrické masáže jsou decentní a respektují stav masírovaného. Lidé se mě ptají, zda musí být svlečení. Ne, nemusí, mohou se sami rozhodnout co si na sobě nechají a tak je to dobře. Nejde přece o maséra, jde o pocit lehkosti, blaženosti, důvěry a bezpečí přijímajícího.

 
Kontakt : ruce.plne.svetla@seznam.cz